TEŞEKKÜR YAZILARI

I came escorting my brother and we averived in İstanbul on 30/06/2019 for medical evaluation and treatment at Atakent Acıbadem Hospital. Upon arrival we transfered by a vehicle of the hospital to our hotel, the next day my brother evaluated by Prof. Dr. Saadettin Yılmaz he advised for some necessary exams before the decission of treatment , he informed us of the results and his advice for the treatment. The next day on 03/07/2019 any brother underwent to surgery, the professor informed us in every step of the treatment before and after the operation. After the operation my brother transfered to Room 4913 fully consciouss. The nursing care and of all medical and non medical approach was impressive. He was discharged on 04/07/2019 in very good condition. The only opinion that I have is that the medical staff need to be trained in internations languages go the interpretor will not be necessary go the relation patient medical staff and the medical confidentiality will be stronger
A****** Z*******
Daha önce beni çok meşakkatli bir ameliyatla (parsiyel nefrektomi) hayata yeniden döndüren, eşsiz ve kıymetli doktorum Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı muhteşem bir ameliyatla beni hayata yeniden döndürmüştür. (13.03.2019) Bugün prostat biyopsimi başarıyla yapmıştır. Kendilerine candan teşekkür ve minnetlerimizi , şahsım ve tüm ailem adına yapar, hastalarına acil şifalar Prof. Dr. Saadetin Y. Eskiçorapçı hocama ve tüm sevdiklerine sağlıklı mutlu uzun yıllar dilerim.
H******* T******
Herkese iyi günler dileyerek başlamak istiyorum. Yaklaşık olarak bir ay önce Trabzon’dan İstanbul’a prostat sorunum neden ile geldim. Burada prostat sorunum ile ilgili olarak Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı beyefendiye geldim. Yapılan tetkikler sonucu ameliyat olmam gerektiği söylendi. Bu ameliyatın ‘’ROBOTİK’’ olması gereği ve olmazsa olmazına karar verdik.Robotik ameliyatın ve ayrıca söz konusu robotu kullanacak olan hocanın gereğine son derece inanmış biriyim. Kesinlikle tüm hastaların ‘’ROBOTİK’’ ameliyat olmalarını acizane olarak öneriyorum. Bu arada Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı’ya deneyim, hizmet ve insani yanlarından dolayı şükranlarımı sunarım.
S*****Ş******
Eşime 6 ağustos 2019 tarihinde Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı tarafından böbrek tümörü ameliyatı yapıldı. Bu zor süreçte , ameliyat öncesi ve sonrasında öncelikle bize çok yardımcı olan Saadettin Bey’in yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Ameliyatımız çok başarılı geçti. Böbrek kurtuldu. Böbrek tümörü ameliyatları ile ilgili Saadettin Bey’i herkese tavsiye ediyoruz.
Ö***** ve G***** E*******
Çok değerli Saadettin Hocam; Üroloji alanında en iyisi olduğunuz bilgisini edindikten sonra hastanız olmak için randevu aldım. İyi ki de öyle yapmışım. Sizin özellikle böbrektaşı öykümü dinledikten sonra değerlendirmeniz, operasyon kararınız, bakım, tedavi süreç ve sonuçlarının çok memnuniyet verici olduğunu belirtmek isterim. Tüm süreç esnasında maddi ve manevi olumlu yaklaşımlarınızdan dolayı teşekkürü borç bilirim.
U****** C******
74 yaşındaki babamızın prostat kanseri sebebi ile Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı tarafından robotik cerrahi operasyonu geçirmesine karar verdik. Ancak bu sürece kadar Saadettin Bey’in hem teşhis koyma , hem hasta ve hasta yakınını bilgilendirmedeki uzmanlığı tartışılmazdı. Kendisinin normal şartlarda olması beklenen operasyonun daha başlangıç aşamasında beklenmedik süprizler çıkarmasına rağmen profesyonelliği ve üstün gayreti neticesinde harikulade bir iş ortaya çıkardı. Saadettin Bey’e sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyor, hayatı boyunca başarılarının daim olmasını diliyoruz.
S***** B***** T*****
Teşekkürler; İzmir’de ikamet ediyorum.16 yıldan bu güne BPH prostatım var , 5 kez biyopsi yapıldı, ama Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı tavsiye edildi. Sn. Dr.muayene ve kontrolleri sonucunda gerçek doktorumu bulduğuma inandım. Değerli hocamızın hastaya olan içten güler yüzlü davranışı, yakın ilgisi beni mutlu etti . Saygıdeğer Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı’ya ; üroloji muayenesi ve mr değerlendirmesi yaparak bize en doğru tedaviyi uyguladığı için teşekkür ediyorum. Prostat için kendisine uğrayan memnun kalır.
S***** B***** T*****
Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Bey’e teşekkürlerimizi borç biliriz. Ailecek annemizin mesane kanserinde yanımızda bulunmaları, destekleri, işlerindeki ustalıklarıyla annemin mesane kanserinden tamamen kurtulacağına inanıyoruz. Şu ana kadar 3 kez ameliyat oldu annemiz. İlkinde kanser temizlendi 2. Ameliyatta temiz çıktı 3. De ise yine ilk aşama bu sefer 3 küçük tümör çıktı. Ama biz Saadettin Bey’e bu konuda güveniyoruz. Annemizi tamamen bu hastalıktan kurtaracağına eminiz. Gerek bilgisi, tecrübesi, gerek insani değerleri , vicdanlı olması ile Saadettin Bey , eğitimi, bilgisi ve kalitesi ile 1 numaradır. Ona çok teşekkür ederiz. İyi ki hayatımıza dokundular.İyi ki böyle mükemmel bir doktor olmuş. Çok teşekkürler. Saygılarımızla,
Z******* Y*******
08/01/2019 tarihinde mesane kanseri teşhisiyle babamın Tur operasyonu yapıldı büyük bir titizlikle gerçekleştiren değerli hocamız Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı’ya, şahsım babam ve ailem adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İYİ Kİ VARSINIZ .
B*****K***** VE R****** K*****
Sayın Prof. Dr. Saadettin Y. Eskiçorapçı; Çok ani bir kararla geldiğim İstanbuldaki ilk adresim. Her ne kadar bir tanıdık referansıyla gelmiş olsamda sizinle yapılan görüşme süreci , yapmış olduğunuz ameliyatlardaki başarı oranı ve kendinizi her daim yenileyip geliştiren çağa en iyi şekilde ayak uyduran bi doktor olduğunuz için ilk ve son adres olarak kaldınız bende. Ciddi bir rahatsızlığım olmasına rağmen sizinle yapılan görüşmeden sonra bana verilen güvenin başka bir doktorla görüşmeye ihtiyaç duymama kaynağım sizsiniz. Bütün her şey için size sonsuz teşekkürler. Güzel sonuçlarla yanınızdan ayrılıyorum. 3 ay sonra görüşmek üzere.
D****** A*****
Annemiz G****** D****** in 06.08.18 tarihinde yapılan ‘’Radikal sistektomi - continan rezervuar’’ ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı hocamıza gönülden teşekkür ederiz.
H******* K*******
03.09.2018 tarihinde robotik böbrek ameliyatı oldum. Ameliyat olmam gerektiğini öğrendiğimde açık kalp ameliyatı da geçirmiş birisi olarak , böbrek ameliyatları konusunda araştırma yaptım ve robotik ameliyatı öğrendim. Robotik ameliyatların hem başarı oranını hemde iyileşme süresindeki kısalığını görünce bu ameliyata karar verdim. Hem açık hem robotik ameliyat olan bir kişi olarak ; Robotik ameliyatların başarı, iyileşme süreci ve daha az ağrılı olması gibi avantajlarını bizzat yaşadım. Ameliyat olması gereken herkese Robotik ameliyat öneririm. Ameliyatımı gerçekleştiren Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı’ya şükranlarımı sunuyorum.
A****** Y******
Prostat kanseri tanısıyla doktorumuz Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı ile tanıştık. Ameliyat kararı alındıktan sonra doktorumuz, başta iyileşme sürecinin rahatlığı olmak üzere bir çok avantajından dolayı ‘’Robotik Cerrahi’’ yi önerdi. Robotik cerrahinin ne kadar doğru bir tercih olduğunu ameliyat sonrasında daha net gördük. Değerli hocamızın bilgi ve deneyimi ile ‘’Da-vinci’’ cerrahisi bir araya geldiğinde ameliyat sonrası iyileşme süreci inanılmaz derecede hızlı ve konforlu geçti. Bu süreçte bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra güler yüzlü ve etik yaklaşımı nedeni ile doktorumuz Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçıya teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyorum.
B******* B********
Değerli hocam Saadettin Eskiçorapçı beyefendiye ne kadar teşekkür etsem azdır. Riskli ve bir o kadar da gecikmiş olan ameliyatımı ‘’Robotik Cerrahi ‘’ yöntemi ile çok başarılı bir şekilde yapıp beni eski sağlığıma kavuşturdu. Genç yaşta profesör olmak beceri ve özgüven gerektirir diye düşünürdüm hep. Değerli hocam bu düşüncemi pekiştirmiş oldu. Ameliyat sonrası da yatağımda oldukça rahat iki gün geçirdim .Değerli hocam iyi ki hastanız olmuş sizi tanımışım. Tekrar çok teşekkür ediyor , bundan sonraki ameliyatlarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum. Saygılarımla.
N******* K*****
Güler Yüzlü Hocam Saadettin, Bize gösterdiği sevgiyle güler yüzle hastalığımın hepsi bende geçti. Önerdiği , yaptığı her şey düzenli ve yolundaydı. İyi ki varsınız, iyi ki benim hocamsınız. Herkesin karşısına sizin gibi iyi hekimler çıksın. Önce annenize ve babanıza teşekkürler böyle bir evlat yetiştirdiği için. Sonsuz teşekkürler hocam sizin sayenizde hep güler yüzlüyüm. Sağ olun var olun. Sevgi ve saygıyla.
N***** A***** Ö******
Hocam E****** Z***** G**** isimli hastanızın kızıyım. Bu zor günlerimizde bize çok büyük desteklerinizden dolayı çok teşekkür etmek isterim. Siz bize profesörlük ünvanınızdan çok bir abi gibi yaklaştınız. Başarılı geçen operasyon sonrasında ve öncesindeki desteğiniz ve davranışlarınız için çok teşekkür ederiz. Size minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz. Annem sizin gibi bir doktoru olduğu için çok mutlu. Sevgi ve saygılarımızla.
C***** D***** B******
Sayın Prof. Dr. Saadettin Y. Eskiçorapçı Bey’e doktorumuza çok teşekkür ederiz. Annemin mesanesinde kanser tespit edilir edilmez Saadettin Bey hemen ameliyata aldı, çok ilgilendi. Ailemizde hiç kanser olan yoktu. Bu nedenle endişelendik ama Saadettin Bey bize annemin tüm evresini anlattı. İlk aşamada olduğunu korkulacak bişey olmadığını söyledi ve öyle de oldu. Ameliyatından bu yana 3 ay geçti. Sistografi yapıldı bugün ve çok şükür kanser yayılmamış. Annemin sistografi sonucu çok iyi çıktı. Ve ailecek büyük sevince boğulduk.Şimdi 9 ay sonra yeniden sistografi yapılıp kontrol edileceğini öğrendik. Çok sevindik , uzun aradan sonra kontrol edilecek olması annemin iyi olduğu anlamına gelmekte olduğu için çok mutluyuz. Saadettin Bey’e çok teşekkür ederiz. Güleryüzü yapıcı tavrı verdiği moralle bizi bu zor süreçte çok mutlu etti. Tüm doktorlarımız Saadettin Bey gibi olursa çok iyi olur. Saadettin Bey gördüğümüz en iyi doktor . Çok teşekkür ederiz.
Z****** Y******
Sn. Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı tarafından prostat ameliyatı geçirdim. Bu ameliyatı çok başarılı ve ağrısız bir şekilde gerçekleştiren sayın doktora sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Kendisini internet aracılığı ile buldum. Bu alandaki yurtiçi ve yurtdışındaki değerli araştırma ve tecrübesi bana kendisiyle tanışmamızın en büyük vesilesidir. Kendisine bu vesile ile tekrar teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
E*******Ş******
Saygı değer doktorumuz Saadettin Eskiçorapçı’ya çok çok teşekkür ediyoruz. Hastalığımızla ilgili çok fazla endişe ve korkularımız vardı. Bu durumla ilgili çok fazla araştırma yapıp tavsiye almıştık. Fakat Saadettin Bey ile tanıştıktan sonra bizim için en doğru kararın kendisi olduğuna inandık. Kendisiyle her görüştüğümüzde bize moral ve motivasyon verdi. Ağlayarak girdiğimiz odadan yüzümüzde tebessümle çıktık. Kendisine sonsuz güvendik. Her şey için tüm ilgisi için kendisine minnettarız.
A****** K******
Babamın rahatsızlığını öğrendiğimiz andan itibaren yaklaşık 1 ay süren doktor arayışımız Dr. Saadettin Eskiçorapçı’yı tanıdığımız anda sonlandı. Ailemize verdiği güven , hastasına olan hassasiyeti nedeniyle Sn. Saadettin Eskiçorapçı hocamıza minnettarız.
N****** A*******
31 Ağustos 2016 tarihinde Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı tarafından Robotik Cerrahi Yöntemi ile prostat ameliyatı oldum. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası şahsıma gösterilen ilgi, alaka ve aynı zamanda tıbbi yaklaşım beni fazlasıyla mütehassis etti.Ameliyat korkumu da yenmeme/üstesinden gelmeme yardımcı olan bu durum nedeniyle Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı’ya teşekkürlerimi bir borç bilirim. Saygılarımla.
O***** K*****
Eşim çok başarılı bir prostat ameliyatı geçirdi. Çok sıkıntılı endişeli günler aylar geçirdik doğal olarak. Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı’yı görünce güler yüzü , engin tecrübesi ve bilgisiyle bizi bir anda rahatlattı. Eşimin ‘’Doktorumuzu çok sevdim , ona güvendim ve endişelerimi yok etti, ameliyat olmaya karar verdim’’ deyişini hiç unutmuyorum. Dr Saadettin Eskiçorapçıya teşekkürü bir borç biliriz. Allah razı olsun sizler gibi görevini yürekten yapan , çok değerli , güleryüzlü insanlar hiç eksik olmasın. Tekrar teşekkürler, saygılar.
H***** U******
Anneme Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı tarafından mesane tümörü teşhisiyle Tur ameliyatı yapıldı. Hocamız konusuna çok hakim, deneyimli ve hastalarıyla yakın bir şekilde ilgilenmektedir. Bir hastanın ameliyata karar vermesinin en önemli etkeni doktorun güven verici üslubu , bilgi , deneyim ve cerrahi başarısıdır. Saadettin bey; ameliyat öncesinde, yapılan tetkikler doğrultusunda, hastalığın hangi aşamada olduğunu, nasıl bir yol izleneceğini ve tedavi sürecini detaylı bir şekilde , net bir ifade ile bizlere açıklamıştır. Hocamızın tümör konularında uzman olması, üroloji alanında müthiş bilgisi ve özgüveni nedeniyle, annem ameliyat olma konusunda tereddüt bile etmedi. Ameliyat sonrasında da yaşının ilerlemiş olmasına karşı annem hızlı bir iyileşme sürecine girdi ve bir gece hastanede kalarak taburcu oldu. Şu anda çok şükür sağlığına tamamen kavuştu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve bundan sonraki hayatında da süregelen başarılarının devamını diliyorum.
K***** G******
Eşim R**** A**** ameliyatını yapan süper Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı ; özverili ,sabırlı, güler yüzlü olmasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Daima aynı performans ile kalmanız dileğimle.
I**** A*****
Prof.Dr. Saadettin Eskiçorapçı hocama ameliyat sonrası gösterdiği özverili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim. Hocam Saadettin Bey ameliyat öncesi ve sonrasında verdiği bilgilerle kafamdaki soru işaretlerini kaldırmış, psikolojik olarak daha güçlü olmamı sağlamıştır. Yaptığı ameliyatla beni tekrardan hayata bağlamıştır. Prof. Dr. Saadettin Bey’e yaptığı ameliyatla beni sağlığıma kavuşturduğu için sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Tüm emeklerinden dolayı minnettarım.
Y**** A*****
Prof.Dr. Saadettin Eskiçorapçı hocamızın elektronik ortamdan gerek sosyal medya gerekse çeşitli forumlardan bulma şansını yakaladık.Hocamızın gerek akademik çalışmaları, gerek minimum zamanda maksimum başarı endeksi bizim için ışık kaynağı olmaya yetti. Umutlarımızın negatif alana yayılmaya başladığı anda hocamız umutlarımızı tekrar yeşertti ve tekrardan olumlu düşünmemize yardımcı oldu. Annemin uzun süre mesane kanseri tedavisinde elde edemediğimiz sonuçları hocamız kısa sürede bize ulaştırdı. Genç bir bakış güçlü bir kariyer ve birikimli akademik tabloya sahip , takdire şayan hocamıza başka umutları tükenmek üzere olan hastaların ulaşması dileğiyle.. Güleryüzü, ilgisi, hastalarına karşı nezaketi ve tedavi sonucu bizlere verdiği mutlu haberler için Sayın Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı hocamıza teşekkürü bir borç biliriz. Başarınızı ve bilimdeki hızlı yükselişinizin devamını dileriz.
E***** K*******
Saadettin Hocam 75 yaşında prostat büyümesi olan babamızı ilaç tedavisini denedikten sonra Green Night ile ameliyat etti. Ameliyattan hocamızın güleryüzünden , tatlı dilinden çok memnun kaldık. Babamızı sağlığına kavuşturduğu için sonsuz teşekkürler.
E***** Y*****
Yaklaşık bir ay önce prostat sorunum nedeniyle İstanbul’a geldim. Bu süreç içerisinde yaptığım araştırmalarım sonucu ROBOTİK AMELİYAT olmam gerektiği kanaatine vardım. Süreç içerisinde ROBOTİK AMELİYATI yapabilecek profesörleri araştırdım. Netice olarak sayın SAADETTİN ESKİÇORAPÇI beyefendiyi buldum. İnsani yönü , hasta ilişkileri açısından verdiğim karardan dolayı çok mutluyum. Acizane olarak; özellikle prostat sorunu olan insanların ROBOTİK AMELİYAT olmalarını tavsiye ederim. Sayın Saadettin Hoca’ya sonsuz şükranlarımı sunarım.
S**** Ş*****
Teyzemde bir kitle kötü huylu görüldü, hemen operasyon olmalı, belkide böbreği alınabilir dedi doktorlar. Hemen Dr. Saadettin Bey’e ulaştık. Teyzem ona çok güvendi. Ameliyatını Dr. Saadettin Bey yaptı ve gerçekten böbrek alınmadan kitleyi aldı. Bugün çok sağlıklı. Saadettin Bey’e o kadar çok güvendi ve inandı ki ilk kontrole geldiğinde kendisine sarıldı ki bunu pek yapmaz. Ama ona hayatını borçlu. Ben de Saadettin Bey’le teyzem vasıtasıyla tanıştım. Ameliyata kontrollere ben getirdim. Hastasıyla ilgilenen, detaylı anlatan, güven veren tavrıyla kendinizi teslim edebileceğiniz, işinin ehli , iyi bir insan. Bende aynı dönemde böbreğimde 2 adet taş ile kendisine gittim. Robotla böbrekte işlem yapmaktan bahsetti. Bilmediğim bir tedavi ve operasyon türüydü. Kendimi ona teslim ettim. Hiç acı çekmedim. Hiç bir doktora güvenmiyorsanız gelin tanışın derim. Bugün sağlığıma kavuştum Saadettin Bey’e teşekkür ederim.
E**** G****
Sayın Hocam, İdrar sonucumda çıkan Eritrositlerle ilgili olarak başvurduğum doktorların bende yarattığı kafa karışıklığı sonucu yaptığım araştırmalarla size gelmemin en doğru adres olduğunu öğrendim.Diğer doktorların-ki bunlar bende tam bir travma yaratmıştı- yaptığı açıklamaların aksine sizin bende en ufak bir şüphe kalmayacak şekilde beni çok rahatlattınız. Buna ilaveten hastalara insancıl yaklaşımınız da bizler için çok değerli . Bizi sabırla dinlediniz ve her şeyi açıklayarak bizi rahatlattınız. Umarım diğer hastalar da size ulaşacak kadar şanslıdır. Çünkü ben çok doğru adreste olduğumu hissettim. Sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür eder , başarılarınızın devamını diler , saygılarımı sunarım.
Y**** O******
Ciddi rahatsızlıklar özellikle de operasyon gerektiren rahatsızlıklar ister istemez bir çok endişelere sevk ediyor insanı. Böbreğimiz çok hasta, tek çare nefrektomi. İyi bir doktor ve iyi bir teknikle ameliyat edilmeniz inanın bir çok aksaklığı ortadan kaldırıyor. Kesinlikle robotik cerrahi. Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı gibi bir duayene ameliyat oluyorsanız endişe duyacağınız hiçbir şey yok inanın. Mükemmel bir doktor. İyi ki varsınız.
M***** A******
Beni zorlu bir ameliyattan sonra kısa sürede ayağa kaldırarak iki günde normal yaşantımda döndüren Prof.Dr. Saadettin Eskiçorapçı Bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır.İlk görüşmemizden itibaren verdiği moral, insancıl yaklaşımları, bilgi ve tecrübesinden çok memnun kaldığım Saadettin Bey’e hep minnettar kalacağım.
H**** A*****
Prof.Dr. Saadettin Eskiçorapçı Bey’in bizi güzelce bilgilendirip yakınlığı ve sohbetiyle umudumuzu tazeleyip bizi ameliyata yönlendirip, ameliyatımızı başarı ile gerçekleştirmiştir. Operasyon boyunca gösterdiği ilgi , alaka ve bilgilendirmelere sonsuz TEŞEKKÜRLERİMİZİ sunarız. Merakla beklediğimiz patoloji sonucumuzu hiç vakit kaybetmeden bildirip içimize su serptiği için MİNNETTARIZ. Doktor hasta ilişkisini tamamen samimiyete dayalı bir şekilde yaşadık. Kendisi doktordan ziyade yanımızda olan bir dost gibiydi. Kendisine tekrar teşekkür eder, dualarımızda yer aldığını bildirmek isteriz.
M*****K*******
Birkaç gün önce ameliyatımı yaptınız. Bir söz vardır: ‘’ Aşk olacak ki, meşk olsun.’’ Ben sizde önce o ‘’Meslek Aşkı’’nı gördüm. Sizden o yakın ilgi, güleryüz, tatlı dil geliyor. Ne diyeyim sayın hocam ? Yolun , bahtın açık olsun.
A***** A******
Teşekkürler; İzmir’de ikamet ediyorum.16 yıldan bu güne BPH prostatım var , 5 kez biyopsi yapıldı, ama Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı tavsiye edildi. Sn. Dr.muayene ve kontrolleri sonucunda gerçek doktorumu bulduğuma inandım. Değerli hocamızın hastaya olan içten güler yüzlü davranışı, yakın ilgisi beni mutlu etti . Saygıdeğer Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı’ya ; üroloji muayenesi ve mr değerlendirmesi yaparak bize en doğru tedaviyi uyguladığı için teşekkür ediyorum. Prostat için kendisine uğrayan memnun kalır..
s****t*****
Dear doctor Saadettin, First of all, I want to thank you again for saving my life and for being with me when it was hardest. I'm sorry cause I didn't have the opportunity to express my gratitude to you while I was still in the clinic, but I was still in the recovery phase, so I was still confused by the new situation. I am aware that I will not be able to thank you enough for everything, but I want you to know that I feel gratitude towards to you. Me and my family are very thankful and wish you much health and success in your work and I hope to see you again but in some better circumstances PS. Your New Year's surprise has warmed my and my sister' s heart. Kind regards from Bosna- Hersek (((Sevgili Doktor Saadettin, Öncelikle hayatımı kurtardığınız ve en zor zamanlarda yanımda olduğunuz için size tekrar teşekkür etmek istiyorum. Üzgünüm çünkü klinikteyken size minnettarlığımı ifade etme fırsatım olmadı, ancak hala iyileşme aşamasındaydım ve bu yüzden yeni durumum kafamı karışmıştı. Her şey için size yeterince teşekkür edemeyeceğimin farkındayım, ama size minnettar olduğumu bilmenizi istiyorum. Ben ve ailem çok minnettarız ve çalışmalarınızda size sağlık ve başarılar diliyoruz. Çok daha iyi koşullarda sizi tekrar görmeyi umuyorum. Not: Yeni Yıl sürpriziniz benim ve kız kardeşimin kalbini ısıttı. Bosna-Hersek'ten saygılarımla)))..
Sa*******
Dear Professor, I wish you Happy New Year and all the best in your private and professional life. I am sure from the angle of your patient from Serbia who was operated by you (total radical prostatectomy) on the August this year, that you are highly respected by all your colleagues due to your highly efficient surgical skill and a reputation as a master in Urology all over Turkey and other countries. My operation done by you is not only a life saving, it is rather a new life without prostate and without disseminated malignant cells a point of life when you have enough strength to start all over again which could not be possible without your sincere devotion to me as a patient and treating me with full respect and care. ((Sayın Profesör, Yeni Yılınız Kutlu Olsun ve özel ve profesyonel hayatınızda başarılar dilerim. Bu yılın Ağustos ayında sizin tarafınızdan ameliyat edilen (total radikal prostatektomi) Sırbistan'dan gelen hastanız olarak, Türkiye'de ve diğer ülkelerde tüm meslektaşlarınız tarafından, saygı görüldüğünüze ve son derece yüksek cerrahi becerisi olan bir Uzman Ürolog olarak anıldığınıza eminim. Sizin tarafınızdan yapılan ameliyatım sadece hayat kurtarıcı değil, prostatsız ve yayılmış tümör hücrelerin olmadığı yeni bir hayattır. Bir hasta olarak bana gösterdiğiniz içten bağlılık, saygılı ve özenli davranış yeterli gücü bularak hayatıma tekrar başlamamı sağlayan bir dönüm noktasıydı. )).
D**** o****
Babamıza prostat kanseri tanısı konulmuş ve tümörün agresif olduğunu öğrenmiştik. Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı bu zor operasyonu başarıyla gerçekleştirip, babamızın sağlına kavuşmasını sağlamıştır. Zor durumumuzda yanımızda olup tüm süreci başarıyla gerçekleştirdiği ve tedavi sürecinde gösterdiği ilgiliden dolayı kendisine gönülden teşekkür ederiz
A*** A****
Saadettin Bey sayesinde çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Güler yüzü,hastalarına olan ilgisi ve alakası gerçekten çok samimi ve içtendi. Üroloji ile ilgili sıkıntısı olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim....
öz***** i****
Sık idrara cikma sikayetiyle doktora gitmistim. 2 farkli doktora muayene olmama ragmen sikayetim artarak devam etti. Sonrasinda Saadettin beye muayeneye gittim va uyguladigi tedaviyle kisa surede iyilesme gosterdim kendisine yasam kalitemi yeniden bana sundugu icin tesekkur ederim..
gök**** ş*****
şiddetli kusma şikayetiyle samsunda özel bir hastaneye gittim.yapılan tomografi ve mr sonucunda bağırsağımda tümör olduğu söylendi .daha sonra omü tıp faültesine giderek bu teşhisten emin olmak istedim.tekrar mr ve tomografi çekildi.sonuç olarak bana bağırsağımda bir şey olmadığı böbreğimde tümör olduğu söylendi.biopsi yapılması gerektiği ve tümörün iyi veya kötü huylu olup olmadığının araştırılacağı söylendi.daha sonra internetten İstanbul acıbadem Atakent hastanesi üroloji doktoru prof.Saadettin Eskiçorapçının katıldığı bir tv programını izledim ve konuşmaları çok hoşuma gitti güvendim hemen randevu aldım ve gittim. Daha önceki sonuçlarım ve acıbadem hastanesindeki tomografi sonucuma göre doktorum böbreğimde hiçbir şey olmadığını ve gayet sağlıklı olduğumu söyledi sanki dünyaya yeniden doğmuş gibi oldum Saadetin hocama titiz ve özverili çalışmalarından, başarısından, hastasına karşı göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok çok teşekkür ederim,Allah razı olsun….
der**** y****
Son derece kritik olan Parsiyel Nefrektomi ameliyatımı 11.02.2015 tarihinde başarıyla gerçekleştirip,beni eski günlerdeki sağlığıma kavuşturan,değerli doktorum,Sn.Prof.Dr.Saadettin Y.Eeskiçorapcı beye,herzaman olduğu ve olacağı gibi,bıkmadan,usanmadan, teşekkürlerimi sunuyorum vede sunacağım.....Ben ve ailemin gönlünde,gerçekten unutulmaz ve unutulmayacak yeri olan değerli hocamıza,büyük başarılarının devamını temenni eder,tüm hastalarına acil şifalar diler,Acıbadem Hastanelerine,böyle değerli,dünya çapında gencecik doktorları barındırıp insanlara şifa dağıtılmasına vesile olduğu için ayrıca teşekkür ederim..
H*** T***
ankaradan bir akraba vesilesiyle tanışdık sadettin hocayla.babamın ıdrarı ıkı yıldır torbalarla dışarı akıyordu yanı bobrekden idrar torbasına giden kanllar tıkanmışdı.gitmediyimiz hoca uzman hasdane kalmadı hepsı çaresi yok boyle torbalarla yasamak zorundasıız dedi.acıkcası benım umudum bitmişdi .allah sadettin hocadan razı olsun imkansızı başardı bizim gözumuzde.stent taktı simdi babam normal ıdrara cıkabiliyor.el elden usdundur demiş atalarımız harbiden öyleymıs başka doktorlar takamadı yaşı genç oması zaten hemen insana güven veriyor…..
Üna*** ***a***
degerli hocam sadettin eskiçorapçı 2011 yılında doçent iken görev yaptığınız pamukkale ünv.hastanesinde belkide türkiyede ilk kez yapılmış başarılı bir laporoskopik böbrek taşı ameliyatı oldum ilk derken benim doğuştan 2 böbrek imde mesane nin orada idi bircok hocaya gittim ama sonuç alamadım sadettin hocam mükenmell bir ameliyata imzasını attı şimdi duydumki acıbbadem hastanelerine gitmişsiniz sizi canı gönülden kutlarım siz branşınızda en iyisi olduğunuzu biliyorum böylece kanıtlamış oldunuz bu ülkeye kazandırılmış müthiş bir yeteneksiniz sizde emeği olan herkese teşekkür ederim Saadettin bey alanında en iyilerden. Güleryüzlü ve güven verici bir karakteri var. Ameliyat olup böbregimi kaybedicekken saadettin bey ile tanıştım ve ameliyat olmadan tedavi oldum. Teşhis ve degerlendirmelerinin dogrulugu tecrübesinin üst seviye oldugunu gösteriyor. ürolojide çözüm arayanlara tavsiye ederim.
Erkan c….
sadettin hocama 2011 yılında yapmış olduğu laporoskopik böbrek taşı ameliyatından dolayı teşekkür ederim doğuştan mesane bölgesinde olan pevlik böbreklerimden dolayı belkide türkiyede bir ilk olan yerinde olmayan böbrek taşı ameliyatını başarıyla gerçekleştirdiği için teşekkürlerimi sunarım o zaman da demiştim size şimdi tüm türkiyeye söylüyorum siz gerçekten de branşınızda en iyisisiniz
mu...u
ben muzaffer ata terlikli 10 yaşımdayken yapmış olduğunuz operasyon ile utangaç testislerim yerine geldi. sizi çok seviyorum başarılar dilerim. çalışma hayatınızda kolaylıklar diliyorum.
M*** A*** T***
YEĞENİMİ BÖBREK TAŞI YÜZÜNDEN AMELİYAT EDEN VE TEDAVİ SÜRECİNİ YAKINDAN TAKİP EDİP FAZLASIYLA İLGİLENEN PROF.DR. SAADETTİN ESKİÇORAPÇI HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM.
yu...r
Babamı daha önce 2 hastaneye götürdüm ve acil prostat ameliyatı olması gerektiğini söylediler. Bu durumdan çok emin olmayınca ufak bir araştırma yaparak ve tavsiyeler üzerine Saadettin Hocaya ulaştık ve babamı Acıbadem Atakent Hastanesine götürdük. Kısa sürede yaptığı tedavinin sonuçlarını olumlu bir şekilde almaya başladık. Yataktan kalkamayan ve sondayla gezen şiddetli ağrıları olan babam Saadettin Hoca sayesinde şuan çok daha iyi durumda ve eski yaşantısına döndü. Hem görsel hem de psikolojik açıdan kendisi de çok mutlu. Saadettin Hocamıza hem doktor olarak yaptığı tedavi ayrıca bize göstermiş olduğu ilgi- güleryüzünden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Eğer babam diğer hastanelerin dediği gibi vucuttaki iltihap oranı çok yüksekken ameliyat olsaydı şuan hayatta olmayabilirdi. Bu yüzden hocamıza ne kadar teşekkür etsek yetersiz kalacak. Bu konuda uzman bir isim arıyorsanız gideceğiniz tek kişi Prof. Saadettin Eskiçorapçı olmalı
mu...u
Babamın artık son raddeyi geçmiş 7 yıllık prostat rahatsızlığını robotik cerrahi ile son derece başarılı bir şekilde ameliyat etti.İyileşme sürecimizde son derece kısa sürdü.Sadettin bey teşhis koyma,hastaya yeterli ve gerekli bilgiler verme konularında ayrıca ameliyat sonrası uzman yaklaşımıyla gerçekten gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir doktor.
tr...ı
Prof.Dr.Saadettin Eskiçorapçı tarafından mesaneden ameliyat oldum. Ağır bir ameliyat geçirdim fakat ameliyatım çok başarılı geçti. Mesane alınarak bağırsaktan yeni mesane yapıldı. Ameliyattan sonra hastalığım tamamen yok oldu. Hocamız konusuna çok hakim ve hastalarıyla olağanüstü bir şekilde ilgileniyor. Ameliyattan sonraki süreçte de tedavimle yakından ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve bundan sonraki hayatında da üstün başarılarının devamını diliyorum.
mu...i
Yaptığınız prostat kanseri operasyonunda gerek ameliyat öncesi gerek ise ameliyat sonrası bana ve aileme olan sıcak yaklaşımınızdan ötürü,siz,ekibiniz ve kurumunuza sonsuz şükranlarımı sunar,mesleğinizde nice başarılarınızın devamını dilerim.
M*** Y***
64 yaşındaki babama bu yaz prostat kanseri teşhisi kondu ve yapılan tetkikler sonucunda lenf metastazı varlığı ve agresif hücreli bir tümör olduğu tespit edildi ve ameliyat olması gerektiği söylendi. 3 doktorla görüşmemize rağmen kafamızdaki soru işaretlerini tam olarak gideremedik araştırmalarımız sonucunda da (açık ameliyata göre daha maliyetli olmasına rağmen) birçok avantajından dolayı robotik cerrahi ile ameliyat olmaya karar verdik.Fakat yaşadığımız şehirde (Bursa) Da Vinci cihazı olmadığı için İstanbul'da doktor arayışına girdik. Hem fiziksel hem de psikolojik açıdan oldukça zor olan hastalık sürecinde verdiğimiz en doğru karar, 4.doktorumuz ve son durağımız olan Dr.Saadettin hocamızla yolumuza devam etmek oldu. Kendim de bir hekim olarak kesin bir şekilde belirtmek isterim ki; Dr.Saadettin bey hem hastaya yaklaşımı, hem alanındaki bilgi ve deneyimi, hem de özellikle robotik cerrahi konusunda Türkiye'de gözü kapalı güvenebileceğiniz sayılı hekimden biri...Eğer prostat kanseri tanısı alan bir hasta ya da hasta yakınıysanız, mutlaka Dr.Saadettin hocamızla tanışıp görüşünü almanızı ve ameliyat gerekliliği halinde de robotik cerrahiyi tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Biz, hocamızın teorik ve pratik başarısı sayesinde tahmin edemeyeceğimiz kadar kısa sürede sağlığımıza kavuştuk ve şu an sadece rutin kontrollerimiz devam ediyor..Kendisine tüm ailem adına tekrar teşekkür ediyor, mesleğine olan sevgi,saygı ve başarısının devamını diliyorum.
gü...a
Öncelikle görüşmelerimi geç bildirdiğim için hocam sizden özür dilerim.Babamın mesane kanseri tanı ve tedavi sürecinde Prof.Dr. Saadettin Eskiçorapçı hocamızla başarılı operasyon geçirdik hocamızın alanındaki muazzam bilgisi deneyimi bizi yanlış teşhis ve operasyondan kurtardı (mesanenin komple alınması) hocam size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.
E*** Ş***
--Saadettin Bey hastalarıyla çok yakından ilgilenen, modern tıbbı en iyi şekilde kullanabilen, doğru teşhis koyabilen, çok iyi bir doktor. Kendisi son zamanlarda tanıdığım en iyi doktorlardan bir tanesi. Şeker rahatsızlığımdan dolayı böbreklerimde kist vardı ve iltihaplandığı için üroloji doktoruna muayene olmam gerektiği söylendi. Tavsiye üzerine Saadettin Bey’e muayene oldum. Kendisi doğru teşhis koyara uygun ilaç tedavisi vererek 1 ay gibi kısa bir sürede normal hayatıma dönmemi sağladı. İyi ki kendisine muayene olmuşum. Şu anda gayet iyiyim. Sonrasında farklı bir branşa yönlendirdi, tahlillerimi görmek istedi. Belirli bir süre sonra kendisine tekrar kontrole gideceğim.
R.....
Dear doctor Saadettin, First of all, I want to thank you again for saving my life and for being with me when it was hardest. I'm sorry cause I didn't have the opportunity to express my gratitude to you while I was still in the clinic, but I was still in the recovery phase, so I was still confused by the new situation. I am aware that I will not be able to thank you enough for everything, but I want you to know that I feel gratitude towards to you. Me and my family are very thankful and wish you much health and success in your work and I hope to see you again but in some better circumstances PS. Your New Year's surprise has warmed my and my sister' s heart. Kind regards from Bosna- Hersek Šaldić Alem – patient from Bosna 7 Mart 2020
S*** A***
Yeğenimi Böbrek Taşı Yüzünden Ameliyat Eden Ve Tedavi Sürecini Yakından Takip Edip Fazlasıyla İlgilenen Prof.Dr. Saadettin Eskiçorapçı Hocama Teşekkür Ederim.
Recep K.
Prof.Dr.Saadettin Eskiçorapçı tarafından mesaneden ameliyat oldum. Ağır bir ameliyat geçirdim fakat ameliyatım çok başarılı geçti. Mesane alınarak bağırsaktan yeni mesane yapıldı. Ameliyattan sonra hastalığım tamamen yok oldu. Hocamız konusuna çok hakim ve hastalarıyla olağanüstü bir şekilde ilgileniyor. Ameliyattan sonraki süreçte de tedavimle yakından ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve bundan sonraki hayatında da üstün başarılarının devamını diliyorum.
Y**** G***
1Ten months ago, I suffered a TURP prostate intervention in Romania and doctors here told me a radical prostatectomy is too difficult to do in my case. Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı did it! A big "thank you" from my heart and all my consideration to him and his wonderful Acibadem team, who successfully accomplished my radical prostatectomy, removing the prostate cancer. Six weeks after, I'm in a very good shape and almost recovered. THANK YOU! 10 ay önce TUR ameliyatı oldum. Romanya'daki doktorlar prostat kanseri olduğumu ve radikal prostatektomi ameliyatı olmam gerektiğini fakat yapmanın zor olduğunu söylemişlerdi. Sonra başvurduğumuz Dr. Saadettin Eskiçorapçı bunu yaptı ve prostat kanserini başarılı bir şekilde tedavi etti. Ona ve ekibine tüm kalbimle büyük bir teşekkür ederim. 6 hafta geçti ve ben şimdi çok iyiyim. Sağlığıma kavuştum.
S*** P***
Ben muzaffer ata terlikli 10 yaşımdayken yapmış olduğunuz operasyon ile utangaç testislerim yerine geldi. sizi çok seviyorum başarılar dilerim. çalışma hayatınızda kolaylıklar diliyorum.
M*** A*** T***
10.4.2014 tarihinde K* Hastanesinde internal üretrotomi ve prostat insizyonu operasyonu geçirdim. Operasyon sonrasında 2 gün karnımda şişlik ve şiddetli ağrı duydum. Bunun üzerine tomografi çekildi. Buna rağmen Dr. M* ve Dr. M* ne olduğunu anlayamadıklarını, apandisit olabileceğini ve ne olduğunu tespit etmek amacıyla acil bir ameliyat yapmaları gerektiğini ifade ettiler. Ameliyat olmak istemiyordum ve kendilerini de inandırıcı bulmadım. Oradan çıkarak oldukça üzgün, bitkin ve acı çeker bir durumda A* Hastanesine, Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı'ya geldik. Saadettin Bey durumun mesane perforasyonu olduğunu, ikinci bir ameliyata gerek olmadığını, deliğin kendiliğinden kapanabileceğini ve eve gidebileceğimi belirtti. İki saat önce belirsiz bir durum içinde acil bir şekilde 2. kere ameliyat olmam gerektiği söylenmesine karşın, Saadettin Bey'in güven verici ve net bir şekilde bana sorunu anlatması ve tedaviye evde devam edebileceğimi söylemesi beni çok rahatlattı. Doğru kişiyle konuştuğumu hissettim. Aradan geçen 2 hafta sonucunda deliğin büyük oranda kapandığı anlaşıldı. Şuanda şükürler olsun yeniden sağlığıma kavuştum. Bunu sağlayan Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı'ya çok teşekkür ediyorum.
K*** Ç***
Merhaba arkadaşlar ben doktorumdan çok memnun kaldım güler yüzlülüğü cerahhideki başarısı herşeyiyle süper bir doktordur. Bir şikayeti olana tavsiye ederim iyi günler.
G*** A***
Babamı daha önce 2 hastaneye götürdüm ve acil prostat ameliyatı olması gerektiğini söylediler. Bu durumdan çok emin olmayınca ufak bir araştırma yaparak ve tavsiyeler üzerine Saadettin Hocaya ulaştık ve babamı A* Hastanesine götürdük. Kısa sürede yaptığı tedavinin sonuçlarını olumlu bir şekilde almaya başladık. Yataktan kalkamayan ve sondayla gezen şiddetli ağrıları olan babam Saadettin Hoca sayesinde şuan çok daha iyi durumda ve eski yaşantısına döndü. Hem görsel hem de psikolojik açıdan kendisi de çok mutlu. Saadettin Hocamıza hem doktor olarak yaptığı tedavi ayrıca bize göstermiş olduğu ilgi- güleryüzünden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Eğer babam diğer hastanelerin dediği gibi vucuttaki iltihap oranı çok yüksekken ameliyat olsaydı şuan hayatta olmayabilirdi. Bu yüzden hocamıza ne kadar teşekkür etsek yetersiz kalacak. Bu konuda uzman bir isim arıyorsanız gideceğiniz tek kişi Prof. Saadettin Eskiçorapçı olmalı
S**** A***
Merhabalar adım semih öztaş batman ilinde ikamet etmekteyim.dayımın rahatsızlıği nedeniyle batman ve çevresindeki hastaneler yapılacak bir tedavi olmadığıni söyleyim hastamı istanbul a getirdim.istanbul daki B. hastanesine getirerek 12 gün boyunca uroloji servisinde tetkik ler yapılarak hastamızın mesane kanseri olduğunu ve yapılacak birşey kalmadığını evine gönderilmesi bana söylediler.bende şaşkınlık ve çaresiz bir şekilde hastamı yanıma alarak çapa hastanesine götürdüm ordaki onkoloji bölümündeki porofosör doktor ışın tedavisi verileceğini ve vucudundaki tüm kıllar ve tüylerin döküleceğini söylediler ve bu sefer dayım ( hastam)kabul etmedi. Sonra C* hastanesine götürdüm ordada doğru düzgün bir muhatap bulamadım.hastaneden hiç ama hiç memnun kalmadım.eve getirdim çok ama çok düşündüm hastamı yanıma alarak eve gidelim yapacak bir şey yok dedim 3 tane üniversite hastanesini gezdik kansersin dediler dünya bu kanser üzerine araştırma yapıyor halen tedavisi bulunamıyor.oturup ağlamaya başladık çünkü hastam çok gençti hayatın güzelliklerine yeni kavuşmuştu.eve dönmek için biletimi ayarlayıp yattık sabah kalktığımızda dayıma dayı ben vijdanen rahat değilim gel sonkez bir şansımızı deneyelim ve acı badem hastanesine gidelim dedim.ve dayımı istanbul halkalıdaki acıbadem atakent hastanesine götürdüm ben yaklaşık 14 yıldır sağlık sektörünün içindeyim ve çok yakından takip ediyorum.halkalıdaki a. hastanesine getirdiğim an içeri girer girmez birşeyler olacağına inandım içeri girer girmez prof.dr.saadettin y.eskiçorapçı beyfendinin yanına gittim hastamızı muayene etti 1 gece hastanede yattı amelyata aldı ve taburcu etti doktorumuzun yaklaşımından konuşmasından anlayışından ve bilgisinden duyduğum sevinci ve mutluluğu anlatama.bize sahip çıktı elinden gelen herşeyi yapacağı söyledi ve yaptı.imkanlarımız kısıtlıydı ışık tedavisi için başka bir hastaneye gittik ve ışık tedavisi olumlu sonuç verdi sonra sadettin beyin yanına gelerek 1 ay sonra tekrar gelmemizi söyledi ve amelyata alıp elinden gelen herşeyi yapacağını söyledi.6 haftalık ışın tedavisinde sayın doktor sadettin bey her hafta bizi ve gittiğimiz doktoru arayarak durumu hakkında bilgi aldı.ve şimdi bir ayın dolmasını bekliyoruz zamanımız dolduğunda a. hastanesine gelerek hastamızı sayın sadettin beye teslim edeceğiz.biz batman ilinde sayın doktorumuz sadettin beyden ve acıbademden hep bahsediyoruz.verdiğimiz para helal olsun .acıbadem ve sadettin bey bizim canımızı herşeyimi allahın izniyle bize bağışladılar şuan çok ama çok mutlu bir hayatımız var.batmandaki akrabalarımız dostlarımız herkes hastamızın cenazesini beklerken dimdik ayakta geldik.iyiki varsın acı badem iyiki varsın sadettin bey inanınki ömrüm boyunca hep sizden bahsedeceğim.üroloji servisndeki sorumlu hemşireden ve servisteki diğer hemşirelerden temizlik görevlilerinden ve her hafta beni arayan hastamın durumunu soran hasta ilişkilerdeki herkese aklıma şuan gelmeyen yani A* hastanesindeki herkese a-z ye hepinize saygılarımı sunuyorum.allah hepinizden razı olsun iyiki hepiniz varsın.sizden ricam sayın doktorumuza iletmenizi isteyecem bir cümle var sadettin bey ben helal süt içmiş biriyim sizin yaptığınız iyliği ömrüm boyunca unutmayacağım allahım sizi sevenlerinize bağışlasın inşallah bundan sonraki hayatınız hep mutluluk huzur ve sağlık içinde gecer.herşey gönlünüzce olsun.iyiki varsın acıbadem.
S**** Ö****
Degerli hocam sadettin eskiçorapçı 2011 yılında doçent iken görev yaptığınız p* hastanesinde belkide türkiyede ilk kez yapılmış başarılı bir laporoskopik böbrek taşı ameliyatı oldum ilk derken benim doğuştan 2 böbrek imde mesane nin orada idi bircok hocaya gittim ama sonuç alamadım sadettin hocam mükenmell bir ameliyata imzasını attı şimdi duydumki a* hastanelerine gitmişsiniz sizi canı gönülden kutlarım siz branşınızda en iyisi olduğunuzu biliyorum böylece kanıtlamış oldunuz bu ülkeye kazandırılmış müthiş bir yeteneksiniz sizde emeği olan herkese teşekkür ederim. 18 Mart 2014 sadettin hocama 2011 yılında yapmış olduğu laporoskopik böbrek taşı ameliyatından dolayı teşekkür ederim doğuştan mesane bölgesinde olan pevlik böbreklerimden dolayı belkide türkiyede bir ilk olan yerinde olmayan böbrek taşı ameliyatını başarıyla gerçekleştirdiği için teşekkürlerimi sunarım o zaman da demiştim size şimdi tüm türkiyeye söylüyorum siz gerçekten de branşınızda en iyisisiniz
M**** İ***